Графичка Америка смешен ден на мајката за мајки за женски графички колекција на маици
Неодамнешно

Графичка Америка смешен ден на мајката за мајки за женски графички колекција на маици

DEN 2.33

Това е достапна

Покажете ја вашата хумористична страна со оваа смешна женска графичка мета со тематика на мајката. Одличен дизајн на маица за Денот на мајката, родендени, Божиќ или секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон вашата мајка или дајте ја како совршен подарок за пријател или член на семејство. Оваа висококвалитетна маица за кратки ракави дами е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за Денот на мајката, родендени, Божиќ или секојдневно носење . Нашата облека инспирирана од празникот покажува тренд стилови на удобна обична облека . Изберете ги омилените дизајни за маици на мајката и подобрете ја вашата гардероба . Класични дами ти вклопуваат . прислушувани вратот и рамената . странично и заострено вклопување . Достапно во најразлични бои и големини, вклучувајќи дополнителни големи димензии на облека за жени . Големини мали-3x L (достапноста може да варира) . 100% памук . Печатено во САД.

Основните својства

Додатоци на производот