Ретро Мозаик Стил Цветни Трипи Черепи Модна Графичка Маица, Светло Сина, Средна
Неодамнешно

Ретро Мозаик Стил Цветни Трипи Черепи Модна Графичка Маица, Светло Сина, Средна

DEN 0.33

Това е достапна

Често има различни производи од дуксери, врат на екипажот, блузи за резервоари и машки до женски големини и доаѓаат во низа бои. Нема да го сакаш, ни ние не го сакаме!. Поинаку е! Ние Даваме Се од Себе За Да Ја Претставиме Секоја Боја Што Е Можно Попрецизно, но Боите Може да Изгледаат Различни на Секој Екран.Падис, Денот На Таткото, Денот На Мајката, Ноќта На Вештерките, Религиозни, итн.

Основните својства

Додатоци на производот