Џхпкхот Продажба Машка Луксузна Ретро Маица Летна Преголема Памучна Маица Висококвалитетна Печатена Модна Облека Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со О-Врат
Неодамнешно

Џхпкхот Продажба Машка Луксузна Ретро Маица Летна Преголема Памучна Маица Висококвалитетна Печатена Модна Облека Со Кратки Ракави

DEN 527.84

Това е достапна

100% сосема нов И висококвалитетен Редовен спортски материјал За одмор : Памук, Полиестер Пред-собирање, Мек, мазен, дише, издржлив Висок квалитет : Мек памук за крајна удобност. Ткаенина на средно тенко ниво на дебелина, непроѕирно Механичко чистење : измијте со ладна вода, можеме да испраќаме директно одвнатре до нас. Применлива Сезона : Четири Сезони. Применлива Сцена : Секојдневен. Материјал : Памук,Полиестер,Акрилик, Полиамид. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот ( См) : Кратко. Потекло : Континентална Кина. ЦН : Фуџијан.

Основните својства

Додатоци на производот