Аквагард Женски Чешлани Рингспун В-вратот 3 4-ракав Маица-Пакет
Неодамнешно

Аквагард Женски Чешлани Рингспун В-вратот 3 4-ракав Маица-Пакет

DEN 1.33

Това е достапна

Останете ладни и удобни во секое време со овие разноврсни маици со 3/4 ракави со вратот. Совршено како празна кошула или облечете ги со везење на вашето корпоративно лого. Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие кошули се нежно обликувани за класично женско вклопување. 100% Памук; Пакување од 3; Повлечете го затворањето; Машинско Перење; 5,5 мл., 100% чешлан прстен-откачи Памучна Маичка Маица.

Основните својства

Додатоци на производот