Disneyенски Disneyенски еднаш на време на кратки ракави графичка маица
Неодамнешно

Disneyенски Disneyенски еднаш на време на кратки ракави графичка маица

DEN 319.84

Това е достапна

Раскажете стилска приказна во Disney's Once Unce Offight Graphic Tee. Мора да имате за секој обожавател на принцезата на Дизни. Изгледа симпатично спарено со вашите омилени фармерки или шорцеви. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. полу-опремена. Екипаж; Стајлинг на пуловер. Предна графика. © Дизни, сите права се задржани. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Disneyенски Disneyенски некогаш графичка маица.

Основните својства

Додатоци на производот