Гарфилд-Среќна Мачка Гарфилд-Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави
Неодамнешно

Гарфилд-Среќна Мачка Гарфилд-Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 367.84

Това е достапна

Гарфилд - Среќа Мачка Гарфилд-Женски Краток Ракав Графички Маица Класичен Одговара Понудени Во Продолжени Големини. Цврсти бои : 100% Памук-Атлетска Хедер : 50% Памук 37% Полиестер 13% Вискоза - сите други загреани бои : 50% Памук 50% Полиестер. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.

Основните својства

Додатоци на производот