Rolling Stone Women's iniors Juniors Americana Logo Short Graphic Tee
Неодамнешно

Rolling Stone Women's iniors Juniors Americana Logo Short Graphic Tee

DEN 1.00

Това е достапна

Оваа графичка графичка лого со црвено -бело и сино лого ги враќа спомени од класичните денови на рокенролот. Стилски и удобно, можете да ја спарите оваа кошула со која било облека со леснотија. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот . Грижа : Машината за миење и суво суво. Графичко печатено ме е обичен и оди со многу облеки.

Основните својства

Додатоци на производот