Женски Врвови На Резервоарот Маица Без Ракави Бохо Маица Елек Дами Боемски В Врат Лабава Широка Виолетова 3XL
Неодамнешно

Женски Врвови На Резервоарот Маица Без Ракави Бохо Маица Елек Дами Боемски В Врат Лабава Широка Виолетова 3XL

DEN 417.60

Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Ракави Резервоарот Кошула, Цветни Печати Без Ракави Блуза, Повик V Вратот Резервоарот Tops Pattern Тип : Цветни Печатење Боја : Зелена, Виолетова, Црвена, Жолта, Бела, Сина, Езеро Сина (Опционално)Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Спандекс Должина : Колковите должина На Деколте : V Должина На Вратот : Без Ракави Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Материјал : оваа летна маица без ракави е главно изработена од полиестер и спандекс. Облеката е мека и удобна и дише поради нејзината лабава форма.2. Натпревар : овој резервоар за вратот v е секојдневен и лесно може да се носи со пар црни платнени панталони или фармерки.3. Дизајн : овој летен резервоар е едноставен, со цветно тело за печатење за див допир.4. Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен. Лесно е за носење за патување, работа, забави, филмови, шопинг, плажа или вашиот дом.Содржина на пакетот : 1 х Женски Резервоари (Други Додатоци Не Се Вклучени) Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Резервоари Кошули, Блузи, Летна Туника Блуза, Празник Плажа Кошула, Основни Врвови, Без Ракави Салон Маица. Материјал-92%Полиестер 8%Спандекс . Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Женски Лабави Летни Врвови, Блуза Со Маица Со Врат, Секојдневни Широки Цветни Кошули Без Ракави, Трендовски и Шик. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Основните својства

Додатоци на производот