ВРЕМЕ И ТРУ ГОДИНА НА ПАФТИЧКИОТ ПРИРАЧНИК
Неодамнешно

ВРЕМЕ И ТРУ ГОДИНА НА ПАФТИЧКИОТ ПРИРАЧНИК

DEN 243.04

Това е достапна

Земете го вашиот нов омилен врв со времето и врвот на ракавот на Тру. Три четвртини ракави на ракави додаваат женски допир бидејќи овој ребрестиот врв веднаш ја ажурира вашата гардероба со позитивни резултати. Исклучиво на. Материјал 93% рајон/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : деколте за лажички. Затворање : Стил на пулвер. Ракави : 3/4 должина на ракави. Врвот на ракавот од време и вистинито.

Основните својства

Додатоци на производот