Засекогаш колекционерски тематски гноми верзија 2, тигрите на државниот универзитет во Луизијана
Неодамнешно

Засекогаш колекционерски тематски гноми верзија 2, тигрите на државниот универзитет во Луизијана

DEN 350.56

Това е достапна

Оваа официјално лиценцирана втора верзија Thematic Gnome става забавен нов спин на прикажување на вашиот омилен тим. Стоејќи околу 11 инчи високи и изработени од висококвалитетен, тежок материјал од смола, овој гном би бил одличен додаток на пејзажот на секој обожавател! Секој гном има смели бои, логоа и тема специфични за вашиот омилен тим! Секој е толку уникатен, ќе сакате да ги соберете сите! Засекогаш колекционерски тематски гном верзија 2, тигрите на државниот универзитет во Луизијана : Официјално лиценцирани. Тематски гном. Специфични тимски бои и карактеристики. Изградба на смола. Димензии : 10 "l x 4" w x 4 "ч.

Основните својства

Додатоци на производот