Машки комбинезони, бесконечност
Неодамнешно

Машки комбинезони, бесконечност

DEN 1.33

Това е достапна

Оваа облека е одлична за секојдневно носење затоа што е удобно и трендовски. Моси дабови комбинезони, Моси даб бесконечност : Одлично за секојдневно носење. Удобно и трендовски. Содржина на ткаенина : памук/полиестерска четкана двојка. Упатства за нега : Машинско миење ладен, нежен циклус и суво суво.

Основните својства

Додатоци на производот