Живописен живот лесен легло за мачки, свеж мирис, 8. lbs
Неодамнешно

Живописен живот лесен легло за мачки, свеж мирис, 8. lbs

DEN 1.00

Това е достапна

Задржете се на легло што е исто толку убаво за вас, како и за вашата мачка и донесете дома бокал од живописен живот миризливи лесни легло за мачки. Овој бокал од 8,5 фунти на класично легло за лепење нуди свеж мирис за борба против какви било мириси што вашата мачка може да ги остави зад себе за да го задржи вашиот дом да мириса како свеж како претходниот ден. Со 99% без прашина, 50% полесна лесна формула, менувањето на кутија старо легло станува полесно за вас и вашата мачка е сигурно дека ќе ја цени и тоа! Без разлика дали имате тенденција на една мачка или повеќе, живописни животни миризливи лесни легло за мачки, се грижи за вас потребите поврзани со деловните активности на Фелин. Може да сметате на живописен живот за целосна линија на стручно изработени, квалитетни производи за да го одржите вашето домашно милениче здраво и среќно. Што исто така ве прави среќни. Уживајте во живописен живот. Живописен живот лесен легло за мачки, свеж мирис, 8,5 фунти : 50% полесна формула. Одлично за домаќинство на мачки мачки. 99% без прашина. Свеж мирис. Лесно за истурање на бокал вклучува капаче за рачка и завртка за складирање по секоја употреба. Црвоносно јадро со растително ниво со глинест глинеста облога.

Основните својства

Додатоци на производот