Мобилна кујна за мобилна кујна Linon Corbari со безбеден врв од не'рѓосувачки челик, црвена завршница
Неодамнешно

Мобилна кујна за мобилна кујна Linon Corbari со безбеден врв од не'рѓосувачки челик, црвена завршница

DEN 3248.00

Това е достапна

Воведете боја во драма кујна со оваа количка со шармантна сина завршница, врв од не'рѓосувачки челик и носивост на складирање. Забавно, но сепак функционално, оваа количка вклучува тркала од тркала за лесно движење помеѓу просторите што го прават овој идеален за помали простори. Совршено за додавање на подготовки простор во зафатена кујна, оваа количка нуди класични линии што одговараат на најразлични стилови. Две полици, жица корпа и пространа фиока го одржуваат вашиот простор уредно и организиран. Едноставен, издржлив дизајн со живописен црвен финиш и хардвер од не'рѓосувачки челик. Храна безбедна, лесна за одржување на врвот од не'рѓосувачки челик. Погодно складирање, вклучително и предна фиока, решетка за вино со четири шише, корпа за производство на жица и долната полица. Лесно тркалање, безбедно заклучување на тркала. Ефикасно складирање на кујна и подготовка на храна или забава во која било просторија. Цврста рамка со цврсто дрво. Потребно е собрание. Собрани димензии : 22,88 "W x 15,75" D x 33,88 "H. Тежина Капацитет : ГОДИНА/РЕЦИСКИ ТЕЛЕМИСКИ Ограничување : 150 фунти., Вкупно ограничување на тежината : 300 фунти . бродови во 1 кутија.

Основните својства

Додатоци на производот