Loomaknoti alsbrooke amrenta 8 '10' сина крема ориентална област за затворен простор
Неодамнешно

Loomaknoti alsbrooke amrenta 8 '10' сина крема ориентална област за затворен простор

DEN 965.28

Това е достапна

Пукајќи со богати бои, овој килим инспириран од ориентално носи допир на традиционална елеганција во која било просторија. Сложените цветни дизајни пресврт навнатре од шарената граница до украсниот медалјон во центарот, создавајќи визуелно привлечна основа за вашата спална соба, домашна канцеларија или ден. Совршено за широк спектар на стилови на украси, овој килим е дизајниран да одговара на вашиот дом и вашиот животен стил без напор, со едноставно софистицирано чувство и разноврсна палета на сива и бела боја. Секоја килим е направена со употреба на најсовремени, компјутерски управувани разбои, со низок профил на супер-мекото полипропилен предиво што се чувствува одлично под нозете и ви овозможува да уживате во дизајнот на високо ниво без кавга за високо одржување. Покажете ја оваа прекрасно ткаена област на килим и центар во жива дневна соба, мирна канцеларија простор или област за јадење склона кон истурање без страв од бледнее или дамки-трајната конструкција на ова парче гарантира дека ќе го одржи својот исклучителен изглед и чувство со години до години Дојди. Машината направена со полипропилен предиво . сина/крем ориентална шема со поддршка од јута . 0,35 во висина на купот покрива 60,28 квадратни метри. Издржливата конструкција е совршена за области со висок сообраќај. Лесен и отпорен на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала област прво . точна големина на производот : 7'10 "x 9'10". Внатрешен килим со неверојатна вредност.

Основните својства

Додатоци на производот