Сохо СОХ732Д Рачно Изработен Тепих Од Црна Слонова Коска
Неодамнешно

Сохо СОХ732Д Рачно Изработен Тепих Од Црна Слонова Коска

DEN 1.33

Това е достапна

Сафавиех Сохо СОХ732Д Рачно Изработен Црн / Тепих Од Слонова Коска Колекцијата Килими Сохо се препушта на денешната предност за чисти дизајни и меки текстури. Прекрасната јасност на бојата е прикажана во огромен број ретро-мод мотиви и цветни букети во оваа впечатлива колекција. Сохо област килимите се рачно тафтувани за перница-меко чувство под нозете. Килимот има приближна дебелина од 0,5 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Висината на купот е 0,25-0,5 инчи. Модерен И Современ Стил. Шик Модел.

Основните својства

Додатоци на производот