Уникатен Разбој Алберт Софија Килим Темно Сива Сива 7' 10 10 Правоаголник Геометриски Боемски Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија Канцеларија
Неодамнешно

Уникатен Разбој Алберт Софија Килим Темно Сива Сива 7' 10 10 Правоаголник Геометриски Боемски Совршен За Дневна Соба Кревет

DEN 0.33

Това е достапна

Трансформирајте го секој простор во дестинација за патување со дизајните на Колекцијата Софија инспирирани од франција. Пресушените нишки прават живописни бои да се појават, фаќајќи го целиот пица на локацијата со висока енергија. Темно Сива 8 '0 х 10' 0. Полипропилен. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 0,25 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

Основните својства

Додатоци на производот