Подобри Трендови Земја Полипропилен Мудрец Лента Плетенка Килим, 20 x30
Неодамнешно

Подобри Трендови Земја Полипропилен Мудрец Лента Плетенка Килим, 20 x30

DEN 1.00

Това е достапна

Додадете елемент на стил во затворен простор со неверојатна Земја Колекција На Плетенка Килими Со Подобри Трендови. Направен е со пригушен тон на боја што му обезбедува софистицирана привлечност. Целокупната плетенка шема и употреба на одличен квалитет полипропиленски материјал. Додава сила и издржливост за внатрешни простори со голем сообраќај. Земјата Колекција на плетенки килими е реверзибилна. Изработен е Од 100% Полипропилен за издржливост и може да се користи подолг временски период. 100% полипропилен затворен простор килим во собата. Мудрец Лента Боја. Место Чиста за подолг животен век. Комплет Од 3 Парчиња (20" х 30" 36" х 60" 20" х 30"). Внатрешен плетен тепих 3 парче сет нуди голема вредност додека е направен да трае и да издржи најпрометните области. Нејзиниот отпорен на дамки, двостран реверзибилен килим. Земја Плетенка Колекција 3 парче сет на реверзибилни плетенка килими имаат два сета 20 "х 30" 24 "х 72" 20" х 30" и 20" х 30" 36" х 60" 20"х 30". Наследство Квалитет Земја Плетенка Колекција 3 парче килим сет е достапен во цврсти бои и шари.

Основните својства

Додатоци на производот