Нулум Гроздобер Медалјон Маги Област Килим
Неодамнешно

Нулум Гроздобер Медалјон Маги Област Килим

DEN 1.00

Това е достапна

Дајте му на вашиот дом безвременски изглед во домашниот декор со Овој Традиционален килим кој се одликува со неверојатен класичен дизајн. Овој 100% Полипропиленски килим сигурно ќе биде главен во вашиот дом. Машина Произведена Во Турција. Направено од 100% Полипропилен. Сива боја.

Основните својства

Додатоци на производот