Regal Estate, безжичен затемнување на Eco Shoneycom сенка, слонова коска, 29,5W 72L
Неодамнешно

Regal Estate, безжичен затемнување на Eco Shoneycom сенка, слонова коска, 29,5W 72L

DEN 974.88

Това е достапна

Изборот на еколошки нијанси на прозорецот не значи дека мора да жртвувате стил или безбедност. Нашите еко-пријателски регални недвижнини за затемнување на саќе, ги обезбедуваат сите во едно. Регал недвижнини нијанси на филтрирање на светлина се направени од 100-процентни влакна од рециклирани материјали. Сенката во стилот на саќе Обезбедете вистинска количина на приватност и темнината на просторијата Ден и ноќе, овие нијанси се исто така одличен извор на заштеда на енергија со тоа што ќе го задржат топол и ладен воздух од влегување или напуштање на вашата соба. Нијансите за затемнување на мерката за мерење на имотот имаат едноставен механизам за лифт, кој работи со минимални напори со едноставно држење на долната железница и нежно подигнување или спуштање на посакуваната висина. Областа на мобилните нијанси на саќе Практична алтернатива на стандардните ролетни за прозорци. Нашите нијанси на затемнување на мезоимот на регал недвижнини нудат безбедни решенија за домови и институции каде што се присутни мали деца и миленичиња. 29,5 W x 72 L е вистинска слепа големина. Се вклопува во рамката на прозорецот 29,5 до 30 инчи ширина. Големини на ширина достапни од 20 "до 72", во 1/2 "зголемувања. Големини на должина достапни во 48", 64 ", 72" и 84 ". загради за поддршка и безбедност . сенка на затемнување. Достапно во бела, слонова коска, алабастер, сив облак, сидро сиво и лате. Да се ​​грижи едноставно прашината од ткаенината на сенката и да ги избрише двете шини. Лесно се работи со едноставно држење на дното на шината и подигнување и пониска до посакувана висина. Пакетот вклучува една сенка, монтирање на хардверски сет и инструкции за инсталација . Сите бои имаат бела поддршка за униформа изглед однадвор. Бесплатни сватови во боја, достапни, е -пошта за услуги на е -пошта@ и обезбедете име на производи и боја или линк и испраќање по пошта Адреса, ве молиме, дозволете 3-4 дена да го примите вашиот swatch.

Основните својства

Додатоци на производот