Машки тенок фит смокинг копче Сатен, забележан лаптол смоки од 2 парчиња облека за вечера за мажи
Неодамнешно

Машки тенок фит смокинг копче Сатен, забележан лаптол смоки од 2 парчиња облека за вечера за мажи

DEN 2.33

Това е достапна

Информации за производот Црната вратоврска е, на моменти, неизбежна, што е она што го прави смокиот јакна камен -темелник во гардеробата на секој човек. Прекрасно изработениот смокинг на Верно има целосно наредена јакна и пар рамни предни панталони. Јакната се одликува со уредно единечно копче Затвори и сатенски лаптопи со двоен отвор за слобода на движење. Панталоните за појавување имаат прилагодлива половината со вграден покриен еластичен опсег што обезбедува удобност. Половот и страните на пантолоните се исечени со сатенска лента. Карактеристики на производот Блејзер : - Целосно наредено, - Две копче - единечни гради - сатенски трими на јаката на изрез - џеб за заварување на градите - две прегратки предни џебови - панталони со двојни страни Коленот - ZIP мува - без плети - Неизмедениот број на ткаенина се однесува на големината на градите, буквата се однесува на должината на јакна заснована на висина. Овој костум има пад од 6 ", одземете 6 инчи од вашата јакна. , целосно наредени . панталони : сатенска половината и странична лента, два џебови за заварување, без плеат, наредени на колено, непречено . Поводот : Овој тенок фит смокидо костум е прекрасен избор за забава, дипломирање, датуми, венчавка, матурска, матурска, матурска, матурска, матурска, матурска Вечера, церемонија, концерт, бизнис, формално носење и други специјални настани. Големина : Сите наши костуми имаат традиционална 6 "пад од големината на јакната до големината на пантолоните (пр. Јакната со големина 42 ќе дојде со панталони од половината од 36"), ве молам Погледнете ја нашата слика за предлог со големина внимателно (не табелата со големина на Амазон).

Основните својства

Додатоци на производот