Јажето за складирање-јаже постави корпа кафеава црна боја
Неодамнешно

Јажето за складирање-јаже постави корпа кафеава црна боја

DEN 1.67

Това е достапна

Кошумот за складирање, идеална за категоризација на вашите работи по соба, активност, големина на артикал или тип на артикал. Корпите за складирање на изданија се повеќенаменски складирање со материјал со добар квалитет. Корпите се без мирис, силни, издржливи и имаат мазни рабови. Кутиите имаат рачки од обете страни, за да можете да ги одберете не напорно. Нашите корпи за складирање се стабилни, така што можете да ги редите компактно кога не се во употреба. Одлично за плакари, спални соби, бањи, простории за перење, простории за игри, ходници, расадници, училници, канцеларии и занаетчиски простории, или каде било во вашиот дом, можете лесно да ви организирате простор, да ве натераат просторот чист и уредни корпи за складирање.

Основните својства

Додатоци на производот