Официјална регулатива на ГОСПОРТСКИ РЕГУЛАЦИЈА ЗА БЕЗБЕДНИЦИ ЗА БЕЗ ГРА
Неодамнешно

Официјална регулатива на ГОСПОРТСКИ РЕГУЛАЦИЈА ЗА БЕЗБЕДНИЦИ ЗА БЕЗ ГРА

DEN 1.67

Това е достапна

Синтетичкото пченка е далеку супериорно во однос на секое друго пополнување на располагање и еве зошто. Во случајот со Корнхол, како што сугерира името, играта потекнува од торби со пченка исполнети со пченка и Госпортс има за цел да ја испочитува традицијата на оваа класична игра за ентузијасти и новодојденци. Меѓутоа, затоа што пченката е природен материјал, вреќи со грав исполнети со вистинско пченка се лесно подложни на распаѓање, мувла и привлекување критичари! Така, Госпорс го поправи ова со воведување на синтетичко пченка со нашата постава за грав торба. Сега, во комбинација со нашите врвни материјали како тешка крпа од патка со двојно шиење, нашата големина на регулативата и торбите со грав со тежина имаат неверојатно автентичен изглед и чувство додека останува целосно водоотпорен да трае долго. Благодарение на нашите внимателно избрани градежни материјали и бонус 1 година гаранција, никогаш не треба да се грижите за вреќи со грав повторно. Искусните играчи на розови се согласуваат дека трајноста и квалитетот на овие вреќи со грав ги исполнуваат стандардите на големите лиги. Сега најтешкиот дел е изборот на вашите бои! Сет од 4 кеси : Официјална регулатива за замена на гравчињата за замена на гравче, купете 2 за сет од 8 кеси. Изберете го точниот сет на боја што го сакате : двојни шарени вреќи со пченка за пченка совршени за бои за тимски тим. Исполнето со синтетичко пченка : автентично чувство и целосно доказ за временски услови, далеку супериорен во однос на сите други пополнувања на пелети од пченка.

Основните својства

Додатоци на производот

Шилд игра колеџ
Неодамнешно
Шилд игра колеџ
Това е достапна
DEN 1.67
ценето: