Колман Блу 3-Парче Кулер Комбо, QT Градите Кулер, QT Личен Кулер, Галон Бокал
Неодамнешно

Колман Блу 3-Парче Кулер Комбо, QT Градите Кулер, QT Личен Кулер, Галон Бокал

DEN 944.00

Това е достапна

Се што ви треба за пикник, задна врата или кампување, Ова Колман Кулер Комбо вклучува Ладилник за Гради од 54 Литри, Личен Ладилник од 5 Литри и Бокал од 1/3 Галон. Ладилникот за Гради од 54 Литри држи 70 лименки плус мраз и е доволно висок за да носи шишиња од 2 литри исправено. Се одликува со одвод отпорен на ' рѓосување, отпорен на истекување, така што ќе можете да издавате пијалоци или да испразните стопен мраз без да се борите да се превртите и истурете. Ладилникот од 54 Литри има удобен капак со шарки и рачки од 2 насоки за лесно движење и носење. Личниот Ладилник од 5 Литри" Земи 6 " држи шест лименки од 12 унци плус мраз. Се одликува со Флиплид врв што се менува за да стане корисен послужавник за сервирање, со држачи за обликувани пијалоци. Ладилникот од 5 Литри е изграден со широка основа за дополнителна стабилност. Бокалот од 1/3 Галони има преклопен излив за пиење и истурање без капка. Широката уста на бокалот и капачето за извртување го олеснуваат полнењето и чистењето, додека рачката за кауција овозможува удобно носење. Колман 3-Парче Сина Кулер Комбо. Комбо вклучува Ладилник за Гради од 54 Литри, Личен Ладилник од 5 Литри и Бокал од 1/3 Галон. 54-Литарски Ладилник за Градите држи 70 лименки плус мраз. 5-Литарски Личен" Земи 6 " Кулер држи шест лименки од 12 унци плус мраз. Бокалот од 1/3 Галони има преклопен излив за пиење и истурање без капка.

Основните својства

Додатоци на производот