Девет. Обезбеден фустан за плетенка за половината за половината
Неодамнешно

Девет. Обезбеден фустан за плетенка за половината за половината

DEN 2.00

Това е достапна

Овој коктел фустан од девет. Обезбедување е совршено откритие за вашите претстојни настани. Селекцијата за само-вратоврска помага да ги дефинирате вашите криви и да ја ласкате вашата фигура и е обележана со трендовски ракави со балон. Мека ткаенина и дизајн на пуловер го прават овој фустан и удобен и лесен за носење со разноврсна силуета што може да се носи со потпетици или станови. Исклучиво на. Материјал : 63% полиестер/34% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : редовно. Должина : должина над коленото; 35 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер; Само-вратоврска на половината. Ракави : Долги ракави со манжетни за нараквица. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Брод на вратот; плетено тело. Womenенски вратоврска плетен коктел фустан од девет.

Основните својства

Додатоци на производот