Избор на гурман Кун, кромид, 19. мл
Неодамнешно

Избор на гурман Кун, кромид, 19. мл

DEN 52.16

Това е достапна

Уживајте во Кун Гурмански кромид. Покрај нашиот гурмански Геркинс, Kühne нуди дополнителна фино, екстра крцкав, дополнителен вкусен гурмански зеленчук. Тајната е во совршена мешавина на фини билки и ароматични оцет есенции. Направено со ectionубов - има вкус за селекција на Ев Кун Гурмет, кромид, 19,6 мл.

Основните својства

Додатоци на производот