6. Фт Класичен Тепих Од Говедска Кожа
Неодамнешно

6. Фт Класичен Тепих Од Говедска Кожа

DEN 944.00

Това е достапна

221-4512822781754 6.5 Стапки Класичен Тепих Од Говедска Кожа од Homeroots.co Произведено во Бразил.Разубавете го вашиот дом, додека го правите да изгледа шармантно и вкусно со овој воодушевувачки, единствен природен бразилски килим од говедска кожа. Тоа е парче и прекрасно и корисно, што ќе го зголеми вашиот дом и ќе ви обезбеди практичност од прва стапка. Неговиот дизајн ќе внесе малку свеж воздух во вашиот простор, а неговиот квалитет ќе додаде вкус и детали во вашата дневна соба. Овој прекрасен килим ќе ви овозможи да се опуштите и да се опуштите, додека ги вртите главите на вашите пријатели и гости. Изработен е од долготрајна коса и фрла бесплатна крава. Што се однесува до мерењата, тие се 0,125" за висина, 6,5 за ширина и 7,5 за длабочина, и тежи 10 килограми. Овој килим одлично ќе се вклопи во вашата дневна соба, или спална соба, и можете да го усогласите со секој ентериер. Модел Бр : 221-4512822781754. Производител : Homeroots.co. Направени Во Бразил. 6,5 Стапки Класичен Тепих Од Говедска Кожа. Дкор. Димензија на производот : 7, 5х6, 5х0, 13.

Основните својства

Додатоци на производот