Да4сите Премиум Обложен Котлебел од 5 килограми, Овошен Гулаб, Единечен
Неодамнешно

Да4сите Премиум Обложен Котлебел од 5 килограми, Овошен Гулаб, Единечен

DEN 319.52

Това е достапна

ДА4СИТЕ НЕОПРЕНОВИ ОД КОТЛЕБЕЛ имаат различни бои кодирани по тежина : 5, 10, 12, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, И 50 КИЛОГРАМИ, што ги опфаќа сите вежби и нивоа на фитнес. ВРВЕН КВАЛИТЕТ ЗА ДОЖИВОТНА ОБУКА. Висококвалитетен Цврст Котлебел Од Леано Железо : Изграден да трае без абење-изграден од цврсто леано железо без завари, слаби точки или шевови.Одлично за обука Во затворени простории имајте ги вашите омилени бои на секоја сесија за повеќе возбуда и енергија.

Основните својства

Додатоци на производот