А. Бои Кадифен Кремаст Кармин, Пресврт
Неодамнешно

А. Бои Кадифен Кремаст Кармин, Пресврт

DEN 127.84

Това е достапна

Кадифената кремаста боја на усните е иновативна мека и свиленкаста формула која создава прекрасна полу-мат и кадифена завршница слична на перница. Оваа пигментирана и не-сушење формула е сонлива и долго носење. Апликаторот ја зграпчува совршената количина кадифен кадифен крем кармин за рамномерно распределување на производот. Апликаторот нанесува кармин толку мазен и без напор. Со осум неверојатни бои за избор, кадифениот кадифен крем кармин наскоро ќе биде омилен! Л. А. Бои Кадифе Кадифен Крем Кармин. Иновативна мека и свиленкаста формула. Полу-мат. Пигментирана формула. Формула за сушење. Долго носење. Кадифена перница-како финиш.

Основните својства

Додатоци на производот