10W 8H 10' L 3-Странична Рака Издлабени Endуратан Фау Дрво Таванот Зрак, Природни Пекан
Неодамнешно

10W 8H 10' L 3-Странична Рака Издлабени Endуратан Фау Дрво Таванот Зрак, Природни Пекан

DEN 3.00

Това е достапна

Нашите греди од вештачко дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентичната дрва во дел од трошоците и времето на инсталација. Овие рачно насликани, лесни полиуретански греди со висока густина се едноставни за инсталирање преку дрвен блок безбедно прикачен на таванот, ѕидот или вратата. Нашите рачно изработени греди нудат зелена алтернатива за тешко наоѓање вистинска дрва, со неспоредлив автентичен изглед на дрво. Нашите греди можат да се пофалат со длабоки, детални текстури на дрво обликувани од вистинско дрво, а нашите сопствени завршетоци нудат неограничени можности, овозможувајќи ви да ја изберете вистинската боја и текстура за вашиот дом. Уживајте во стилот на висока класа, по прифатлива цена. Секоја серија е рачно завршена и ќе има различни подтонови и бои. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Автентични и точни реални текстури на дрво. Изработен од полиуретан со висока густина, исклучително издржлив и без одржување. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговара на речиси секоја потреба од проектот. Додадете значителна домашна вредност со сите benefitsетски придобивки од вистинското дрво без никакви недостатоци.

Основните својства

Додатоци на производот