Баркли 60 '' 29,5 '' Комплет за када што впива
Неодамнешно

Баркли 60 '' 29,5 '' Комплет за када што впива

DEN 10544.00

Това е достапна

Карактеристики : -Кит вклучува двојна акрилна ролна од врвот, филер за када со рачен туш, кревач, правоаголна шипка за туширање, материјали за бања и мозоци од када. -Tut Надворешноста е насликана бела над мазен акрилик. -Бил и нозете на нозете се четкани никел. -Сек се одликува со гушавост. -Даублено офсет бања. Заврши : -Дали. Материјал : -акрилик. Капацитет : -40 галони. Тип на терапија со бања : -Покорен. Дизајн на када : -Педестал. Заврши за хардвер : -Бродни нозе стапала и додатоци. Вклучени парчиња : -Тјук, единица за туширање, материјали за бања, мозоци од када. Димензии : -Рол Топ када има 3,38 "центри во wallидот на када. Целокупната должина -крај до крај : -60 ". Севкупна ширина - напред до грб : -30 ". Целокупна висина - горе до дно : -24,5 ". Sitting Area Height - Top to Bottom : -13.5". Overall Product Weight : -80 lbs. BCY1104 Features Kit includes double acrylic roll top tub, tub filler with hand shower, riser, rectangular shower rod, bath supplies and tub drain. Tub Надворешноста е насликана бела над мазен акрилик. Топката и нозете на нозете се четкани никел. Тапа се карактеризира со гушавост. Заврши : Четкани никел стапала и додатоци. Парчиња вклучени : када, единица за туширање, материјали за бања, мозоци од када. Димензиите на врвот на кадата има 3,38 "центри во wallидот на кадата. Севкупна должина - крај до крај : 60 ". Севкупна ширина - предност до назад : 30". Севкупна висина - од горе до дно : 24,5 ". Висина на површина за седење - горе до дно : 13,5". Севкупна тежина на производот : 80 фунти.

Основните својства

Додатоци на производот