И машка крстоверска кошаркарска шорцеви, до 2xl
Неодамнешно

И машка крстоверска кошаркарска шорцеви, до 2xl

DEN 0.67

Това е достапна

Од денот на обука до денот на играта, а 1 машка кошаркарска шорцеви имаат ткаенина што може да дише решетка и прави совршен додаток на вашата активна облека со својот лесен дизајн. Овие шорцеви за мажи имаат преклопена еластична лента за половината со вграден прилагодлив влечење за безбедно вклопување за време на вежби и практики. Целиот опсег на движење додава разноврсност за да можете да ги носите овие шорцеви за вежбање за вежбање, спорт или секојдневни активности. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. лесен, дишев материјал за дишење за сите спортови и вежби со висок интензитет. Истегнете ја лентата за половината со вграден влечење за безбедно, удобно вклопување. Џебови од странични панели за чување важни работи на вас кога ви требаат. Доволно меко и удобно за секојдневно носење. Класичен шарен кошаркарски шорцеви стилизирање за да се совпадне со маичката на омилениот тим. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машки кросовер кошаркарски шорцеви од и 1.

Основните својства

Додатоци на производот