Дримворкс Тролс Критер Скитер Одбори
Неодамнешно

Дримворкс Тролс Критер Скитер Одбори

DEN 3.00

Това е достапна

Кој подобар начин За троловите Од Соништата да се движат наоколу? Овој сет вклучува 2 скутирање-забавни Соништа Тролови Животни Скитер Одбори возила, секој со простор за фигура да се закачи возење. Само повлечете се и пуштете ги да ги гледаат скут! Сите фигури на карактери во овој сет можат да зумираат со стил! Dream Works тролови авторски права 2016 Dream Works Анимација ДОО. Сите права се задржани. Хасбро и сите поврзани термини се трговски марки на хасбро. Вклучува 2 фигури, 1 животно, 2 табли и 2 додатоци. Лесно за активирање на движењето. Секој одбор има до 2 бројки. Зумирајте со стил Со Тролови Од Соништата Смиџ, Биги и фигури На Г-Дин Динклс. Возраст 4 и повеќе. Предупредување : Опасност Од Гушење-Мали делови. Не за деца под 3 години.

Основните својства

Додатоци на производот