Гладијатор внатре W 5-lardидари за тркалање на градите на градите
Неодамнешно

Гладијатор внатре W 5-lardидари за тркалање на градите на градите

DEN 3199.84

Това е достапна

Оваа града на алатката за тркалање со 5-фигури може да се користи самостојно или комбинирано со други одделно купени градите на алатката Гладијатор, за да се направи комплет за градите за редење со 3 парчиња. Неговите тешки тркачи ви овозможуваат да го приближуваат проектите, додека перничените фиоки за фиоки помагаат да се одржат алатките. Гладијатор 27 in. W 5-lawer Rolling Tool Chest : 5 фиоки, 27 инчи широки. 27-1/8 in. W x 18-3/8 in. D X 32-5/8 in. H. фиоки за заклучување. Реверзибилни рачки. Вклучени се фиоки за фиоки. 4 тркачи (2 заклучени).

Основните својства

Додатоци на производот