Марси lb EcoWeight Iron Dumbell: IV- - Продадено индивидуално
Неодамнешно

Марси lb EcoWeight Iron Dumbell: IV- - Продадено индивидуално

DEN 0.67

Това е достапна

Ниту една рутина за обука не е завршена без глувчето „Марси Еко железо хексадецимален“. Направено од патентирано, 100% рециклирано, еколошко железо што не произведува емисии кога се произведува, оваа гира помага во намалувањето на глобалниот отпад од јаглерод. Уште повеќе, овие еколошки глупости нема да пренесат никакви мириси на вашите раце додека работите надвор. Достапно по избор на опции за тежина. За Fitness Impex, основана во 1980 година, Fitness Impex е на првите редови на иновации на денешниот здравствен пазар. Тие се специјализирани за опрема во стилот на домот/машината Смит што апелира до целото семејство и нуди целосно искуство со тренингот. Impex опфаќа различни брендови, вклучувајќи Марси, конкурент, нејзина, лесна на отворено и теретана за деца. Здравјето на вашето семејство како највисок приоритет, Фитнес „Импекс“ се стреми да ја развие достапната најмногу пионерска фитнес опрема. (IPX152-6) Marcy 40-lb Eco Weight Iron Dumbell, IV-2040 : Патентирани плочи за еко-пријателска железна тежина. Направено од рециклирачки материјал. Глупата од 40 фунти е лесна за употреба. Издржливи, плочи за тежина што не се караат. Димензии : 14,25 "L x 7,5" W x 6.5 "H. Model# IV-2040.

Основните својства

Додатоци на производот