Ханес Женски Потпис Памучна Кратка Долна Облека, 6-Пакет
Неодамнешно

Ханес Женски Потпис Памучна Кратка Долна Облека, 6-Пакет

DEN 3.00

Това е достапна

Женскиот Потпис На Ханес Памучна Кратка Долна Облека, 6-Пакет ви посакува добредојде во крајната секојдневна удобност. Супер мекиот памук што дише се чувствува мек против кожата. Краткиот крој има повисок пораст и одлична покриеност на седиштата. Ткаенината ја отстранува влагата од кожата за да ве одржува ладни и суви во текот на целиот ден. Нема возење нагоре ленти за нозе останете на место за целодневна удобност - €”загарантирана. Ознака-бесплатно за удобност без чешање. Боите може да варираат. Материјал : 25.00% Грејачи : Полиестер, 100.00% Цврсти Материи И Отпечатоци : Памук, 75.00% Грејачи : Памук.

Основните својства

Додатоци на производот