Женски ВОРНЕР 5138ј Без Штипкање. Нема Проблеми. Прилагодена Гаќичка Со Висока Сечење
Неодамнешно

Женски ВОРНЕР 5138ј Без Штипкање. Нема Проблеми. Прилагодена Гаќичка Со Висока Сечење

DEN 265.28

Това е достапна

Елиминирајте Го Горниот Дел од Мафините со стил со Штипкање На Ворнер. Нема Проблеми. Здраво-Краток Краток. Широкиот појас нема да копа, спречувајќи го горниот дел од мафините со неверојатно опуштено и ласкаво вклопување. Ќе ви се допадне 4-насочното растегнување на овој краток краток преглед. Без стискање благодарение на иновативниот панел за половината. Лесен, свилен микрофибер и памучен панел.

Основните својства

Додатоци на производот