Г -дин ГАСКУТ 3770G Стичници за монтирање
Неодамнешно

Г -дин ГАСКУТ 3770G Стичници за монтирање

DEN 703.20

Това е достапна

3/16 инчи И.Д. Прицврстувачи за монтирање .; Изолирање со соединение Адел 75005 значи полесно монтирање на жица, црева за гориво, итн., До која било цврста површина. Се користат материјали за квалитет на авионите. 3/16 инчи И.Д. (Внатрешен дијаметар). Шест по сет.; Г -дин Гук заптив 3770 G Стегач на црево.

Основните својства

Додатоци на производот