- Линија Долг Фустан За Жена Одбие Јака Лен Врвот Кошула Фустан За Вечера Партии Дневно Датира
Неодамнешно

- Линија Долг Фустан За Жена Одбие Јака Лен Врвот Кошула Фустан За Вечера Партии Дневно Датира

DEN 2.00

Това е достапна

Карактеристики : Материјал : Изработен од квалитетен полиестерски материјал, фустанот дише и има чувство на допир погодно за кожата, удобен е за носење.Исклучителна Изработка : фините шевови и уредното кроење го прават текстуриран и популарен, може да се даде и како уникатен подарок на вашата сопруга или девојка во текот на летото.Дизајн : женски долг фустан, јака со свртена јака без ракави-долу обичен забавен летен фустан со а-линија. Нашиот долг фустан без ракави може да се совпадне со високи потпетици, накит и чанти за да ве направат попривлечни.Прилики : Совршен За забави, коктел забави, танци, свадби, празници, секојдневно, празнично и секојдневно носење.По-услуга : Ако имате какви било прашања по добивањето на производот, слободно контактирајте не и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор.Спецификација : Материјал : Polyester Size,Bust(cm),Waist(cm),Length(cm) S,94,74,127 M,98,78,128 L,102,82,129 XL,106,86,1302 XL,110,90,131 Notes : 1. Поради светлосните ефекти и аглите на снимање, постои разлика во бојата во производот, ве молиме разберете.2. Поради рачно мерење, постои толеранција во големината на производот. 1 : Материјал : Изработен од квалитетен полиестерски материјал, фустанот дише и има чувство на допир погодно за кожата, удобен е за носење. 2 : Исклучителна Изработка : фините шевови и уредното кроење го прават текстуриран и популарен, може да се даде и како уникатен подарок на вашата сопруга или девојка во текот на летото. 3 : Дизајн : женски долг фустан,јака со вртење надолу без ракави-долу обичен забавен летен фустан со а-линија. Нашиот долг фустан без ракави може да се совпадне со високи потпетици, накит и чанти за да ве направат попривлечни. 4 : Прилики : Совршен За забави, коктел забави, танци, свадби, празници, секојдневно, празнично и секојдневно носење. 5 : Услуга По продажбата : ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро.

Основните својства

Додатоци на производот