Шеврон Монограм Флео фрла, црно
Неодамнешно

Шеврон Монограм Флео фрла, црно

DEN 2.67

Това е достапна

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. IDG Chevron Monogram Fleece Throw, Black : Убава уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во црна, вар зелена и бела боја за ова пријатно печатено фрлање. Совршено на софа или кревет и исто така прави одлично ќебе за автомобили или ќебе за пикник. Супер мекото руно е лесна грижа 100 проценти полиестер. Увезено ќебе печатено. Достапни големини : 30 "x40", 50 "x60", 60 "x80". Машинско миење и суво.

Основните својства

Додатоци на производот