Energizer Trailfinder UV LED Caplight
Неодамнешно

Energizer Trailfinder UV LED Caplight

DEN 478.08

Това е достапна

LED светло за LED Cap Trailfinder 3 е идеален додаток што го имате при истражување на одличното на отворено. Оваа алатка без раце може да се прикачи на работ на капачиња или ставови за лесна видливост. Произведува бел зрак на поплави за широко, блиско осветлување. Ова светло за капаче на енергијата има разноврсен клип за вртење и дизајн над-брим кој не го попречува вашиот вид. Тој е лесен и отпорен на вода, што го прави идеален за употреба на отворено. Светлото на капакот на капакот, исто така, има прекинувач за копче за притискање што помага да се спречи несаканото активирање. Energizer Trailfinder UV 3 LED Caplight : светло без раце се прицврстува на облиците на капачињата и ставовите. Light Light Energizer Cap има дизајн над гребенот што не го попречува видот. 3 Белите LED диоди обезбедуваат зрак на поплави за широко, блиско осветлување. Вклучен прекинувач за копче за притискање за да се спречи ненамерно активирање. Лесен и отпорен на вода. Идеално за употреба на отворено. Понесете додека кампувате, пешачите или ловите ноќе за да обезбедите видливост.

Основните својства

Додатоци на производот

Виз фајл за тен
Неодамнешно
Виз фајл за тен
Това е достапна
DEN 383.52
ценето: