Потпис од Леви Штраус и Ко.
Неодамнешно

Потпис од Леви Штраус и Ко.

DEN 383.68

Това е достапна

Освежете го вашиот класичен стил со пар потпис од Levi Strauss & Co. Мажите директно вклопувани фармерки. Овие фармерки со гроздобер миење се создадени со премиум флексибилен тексас што се протега и се движи со вас, имаат класично вклопување што е лесно на седиштето, и права нога од коленото до глуждот. Доволно разноврсна за каква било облека или прилика, носете потпис од Леви Строс и Ко. Мажите директно вклопуваат фармерки од 9-5, вонредна должност или за време на викендот. Потпис од Леви Штраус и Ко. Премиум инженерска флексибилна ткаенина се движи со вас. Лесно преку седиштето и бутот. Директно отворање на нозете. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе или наши одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата одржлива продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Основните својства

Додатоци на производот