Американски бод за мажи 3D елф со грда божиќен џемпер
Неодамнешно

Американски бод за мажи 3D елф со грда божиќен џемпер

DEN 2.00

Това е достапна

Влезете во празничен дух со оваа елф униформа грда божиќен џемпер худи од американски бод. Одликувајќи се со грд дизајн на џемпери со украси за нозе и аспиратор, овој пријатна и удобна грда Божиќен џемпер ги додава хумористичните свечености. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина М. Худ. Стил на пуловер. Долги ракави со манжетни со ребра. Ребрести полите. 100% акрилик. Суво чистење. Увезени.

Основните својства

Додатоци на производот