Акцент Табела, Страна, Крај, Ноќна Маса, Светилка, Дневна Соба, Спална Соба, Ламинат, Кафеава, Преодна
Неодамнешно

Акцент Табела, Страна, Крај, Ноќна Маса, Светилка, Дневна Соба, Спална Соба, Ламинат, Кафеава, Преодна

DEN 2719.84

Това е достапна

Тенок дизајн на Овој Монарх Специјалитети 24 во. Крајната Маса е совршена за создавање паметен простор помеѓу две столчиња или на вашата омилена страна од софата. Оваа правоаголна крајна маса е изградена од дрво и честички плус доаѓа во вашиот избор на убави завршетоци. Дарежливиот врв е совршен за сместување светилка, украсни предмети и материјали за читање. Полицата подолу е идеална за парче дисплеј или мала колекција. Заострени агол на нозете за преодна атмосфера. Димензија : 24l x 12w x 22h во. Дрво и честички одбор изградба. Вашиот избор на избрани завршетоци. Правоаголник врвот и полица подолу. Заострен, аголен дизајн на ногата. Намален тенок за да се вклопи помеѓу 2 столици или со софа.

Основните својства

Додатоци на производот