Учтивост Сијалица-Компатибилен Со-Кадилак Аланте 1988
Неодамнешно

Учтивост Сијалица-Компатибилен Со-Кадилак Аланте 1988

DEN 2.00

Това е достапна

Учтивост Сијалица - Компатибилна со 1987 - 1989 Кадилак Алантенота : Споредете Со Оригиналот; КИЛИБАР 6 ЛЕР; 3175 Сијалица; Моќност : 1.44 W; Големина На Повик На Сијалицата : 3175; Светла Боја : Килибар : 12.8 некомпатибилно со или Одговара : -1987 - 1989 Кадилак Алантефити Години : 1987 1988 1989 Преглед Опис На Производот за да се обезбеди соодветно Вклопување. 1987 1988 1989. Учтивост Сијалица.

Основните својства

Додатоци на производот