Кастри со тврд кат за големи и високи столчиња со 5 starвездички, сет од 5
Неодамнешно

Кастри со тврд кат за големи и високи столчиња со 5 starвездички, сет од 5

DEN 0.67

Това е достапна

Дизајнирани специјално за нашите големи и високи модели столчиња, овие кавзари на OFM ве одржуваат непречено во текот на плочката, бетон, дрво или кој било тротоарот. Тие се изработени од трајна пластика и ќе се држат дури и под интензивна, тешка употреба. Овој сет од 5 тркала лесно се придава на основите на следниве модели со удобен дизајн за вклопување во печатот : 247, 247-вам, 700, 700-AA6, 710, 711, 800-L, 580, 590 и 654. Предметот ги исполнува или ги надминува индустриските стандарди за безбедност и издржливост и е поддржана од ограничената гаранција за живот на ОФМ. Додадете погодност за мазно тркалање на вашиот Big & Thall Chood. Кастрите се специјално дизајнирани за тврди површини, вклучувајќи плочки, бетон, дрво и винил. Силната, издржлива конструкција на пластични тркала се држи дури и под интензивна употреба. Одговара на следниве модели OFM : 47, 247-VAM, 700, 700-AA6, 710, 711, 800-L, 580, 590 и 654. продадени во сет од 5 тркачи за да се вклопат на бази од 5-вештачки.

Основните својства

Додатоци на производот