Правда Девојки umамбо се поклонуваат со столпчиња и клип за салони
Неодамнешно

Правда Девојки umамбо се поклонуваат со столпчиња и клип за салони

DEN 447.84

Това е достапна

Овој голем, убав лак од правдата има сјајни акценти на обетка и клип за салони на грб за цврсто вклопување. Врвот на секој изглед со овој џамбо правда лак за дополнителна талент. Преголем лак со детали за обетка. Затворање на клипот на алигатор. Место чисто. Увезени. Justice Jumbo лак клип за девојчиња. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.

Основните својства

Додатоци на производот

Time и Tru Tie Tie Tie
Неодамнешно
Time и Tru Tie Tie Tie
Това е достапна
DEN 0.67
ценето: