Дирфоамс Девојка Куп Чизми в Мешан Материјал Трим Влечки
Неодамнешно

Дирфоамс Девојка Куп Чизми в Мешан Материјал Трим Влечки

DEN 206.56

Това е достапна

Дирфоамс Девојка Куп Чизми со / Влечките со Мешан Материјал имаат мешавина од контрастни бои! Симпатичните отпечатоци ги оживуваат овие премногу слатки чизми, додека амортизираната мемориска пена и цврстиот надворешен ѓон го одржуваат вашето малечко удобно каде и да ги однесе авантура. Куп горниот со контрастни трим и кал. Поставата На Купот. Фланелен чорап. Мулти-густина амортизирана влошка со мемориска пена. Обликуван ТПР внатрешен/надворешен надворешен ѓон.

Основните својства

Додатоци на производот