Чудо на нација девојки диви лаптоп лаптоп
Неодамнешно

Чудо на нација девојки диви лаптоп лаптоп

DEN 287.20

Това е достапна

Протресете го вашето училиште или стил на работа со жестокиот случај на лаптоп за печатење на животни на Wonder Nation. Додава поп возбуда во вашиот ден. Димензии : 11 "W x 15,5" H x 1 "D. Ширина се мери преку дното на случајот . рачки за носење и отстранлив каиш за рамо. мали делови; не е погодно за деца под 3 години. Синтетички материјали. Избришете чиста. Увезено.

Основните својства

Додатоци на производот