Моден вкусен печатен и цврст скејтер фустан со розови кадифени девојки, големини 4-12, 2-пакет
Неодамнешно

Моден вкусен печатен и цврст скејтер фустан со розови кадифени девојки, големини 4-12, 2-пакет

DEN 2.33

Това е достапна

Без разлика дали е ден надвор со нејзините пријатели или ден во училницата, овој близнак пакет со розови кадифени вкусни фустани е сигурно да го транзитира вашето малечко во стил. Совршена набавка за одгледување на плакарот на вашиот мини со две, забавни модни отпечатоци. 2-пакет вклучува : еден цврст фустан и еден печатен фустан. Вратот на екипажот. Долги ракави. Еден со детали за шутнување и еден со детали за вкрстено враќање. Вкусна ткаенина. 95% Полиестер/5% Спандекс вкусен. Машина за перење. Увезени. Скејтер фустан 2-пакет за девојки од розов кадифе.

Основните својства

Додатоци на производот