Текстурирана ткаена затемнување на горните панели за завеси од ексклузивен дом
Неодамнешно

Текстурирана ткаена затемнување на горните панели за завеси од ексклузивен дом

DEN 1.33

Това е достапна

Повеќе нема на вашето дете да му пречи надворешно светло со ексклузивни домашни деца со текстура на ткаени панели за завеси на прозорецот за затемнување. Тие се конструирани од цврст полиестер со технологија за затемнување, ткаени во панелите и вградени громи за да ги направат лесни за виси. Можете да изберете од достапни големини и бои за да го завршите изгледот на собата на вашето дете. Само чисто место. Изберете од достапните големини. Изберете од достапни бои. Издржлива конструкција на полиестер. Технологија за затемнување ткаена во панел за завеси. Лесно обесете со вградени громи.

Основните својства

Додатоци на производот